27-01-09

kalenderwijzigingen België

 

laatste update : 07/07/09

KALENDERWIJZIGINGEN
BELGIE

 

 

 

annulatie / annulation

 

 

 

woensdag/mercredi 15/07/09
Tempelierstappers (VWF)
annulatie

 

 

 

zzaterdag/samedi 05/09/09
Volksfeestenstappers (VWF)
annulatie

 

 

 

zondag/dimanche 04/10/09
Tervuren-Bos (VVRS)
annulatie (wordt op 3 oktober ingericht)

 

 

 

zondag/dimanche 18/10/09
De Torenstappers (Aktivia)
annulatie

 

 

 

nieuwe inrichting

 

 

 

vrijdag/vendredi 07/08/09
De Dartels (Aktivia)
Café Zavelput, Halewijnkouter, 9031 DRONGEN

 

 

 

zaterdag/samedi 19/09/09
Comitee Kasseifeesten Zegelsem (Aktivia)
Basisschool Het Groene Lilare, 9660 ZEGELSEM

 

 

 

zondag/dimanche 11/10/09
De Dartels (Aktivia)
Café ’t Nieuw Pijpke, Jutestraat 103, 9030 MARIAKERKE

 

 

 

zondag 18/10/09
Provinciale Commissie Oost-Vlaanderen (Aktivia)
De Gavers, 9500 GERAARDSBERGEN

 

 

 

datumwijziging / changement de date

 

 

 

zaterdag/samedi 03/10/09
Tervuren-Bos (VVRS)
in plaats van zondag 4 oktober

 

 

 

startplaatswijziging / changement de lieu de départ

 

 

 

woensdag/mercredi 08/07/09
Saint-Bernard de Jemeppe-sur-Sambre (FFBMP)
Salle Paroissiale, Rue du Culot, 5190 HAN-SUR-SAMBRE

 

 

 

zaterdag/samedi 11/07/09
Malemdy Marche (FFBMP)
Halle des Foires, Rue Fréderic Lang, 4960 MALMEDY

 

 

 

zondag/dimanche 12/07/09
Malmedy Marche (FFBMP)
Halle des Foires, Rue Fréderic Lang, 4960 MALMEDY

 

 

 

zondag/dimanche 19/07/09
Flamingo Mechelen (Aktivia)
Zaal De Krekel, Dorp 65, 2820 BONHEIDEN

 

 

 

zondag/dimanche 19/07/09
Altitude 505 Gedinne
Salle des Fêtes, RIENNE

 

 

 

dinsdag/mardi 21/07/09
Wandel Mee Ruisbroek (Aktivia)
De Krinkeml, Ruisbroekdorp, RUISBROEK

 

 

 

zondag/dimanche 26/07/09
Slak Leest (Aktivia)
Zaal Ter Coose, Kouter 1A, 2811 LEEST

 

 

 

zondag/dimanche 26/07/09
Les Bottines Borquines (FFBMP)
Salle Communale des Fêtes, Rue Général Duchesne, 6870 SAINT-HUBERT

 

 

 

zaterdag/samedi 15/08/09
Joyeu Marcheur Flawinne (FFBMP)
Salle Omnisports, Rue Camille Charlier 9A, 5020 FLAWINNE

 

 

 

woensdag/mercredi 26/08/09
Saint-Bernard de Jemeppe-sur-Sambre (FFBMP)
Salle Paroissiale, Rue du Culot, 5190 HAN-SUR-SAMBRE

 

 

 

zaterdag/samedi 29/08/09
Samen Uit Samen Thuis (VWF)
De Benneweb, Kwalaak, HOUTHALEN

 

 

 

donderdag/jeudi 03/09/09
A055 (VWF)
Fam. Van Roy, Lage Mierdse Weg 9, 2360 OUD-TURNHOUT

 

 

 

zaterdag/samedi 05/09/09
Heuvellandstappers (Aktivia)
OC De Klakeye, Dikkebusstraat, Dranouter

 

 

 

zondag/dimanche 06/09/09
Tremplin Angleurois (FFBMP)
Ecole Communale du Sart Tilman, Rue du Sart Tilman 3090, 4031 ANGLEUR

 

 

 

zaterdag/samedi 12/09/09
Marcheurs de Coude à Coude (FFBMP)
Ecole Saint Martin, Rue de la Rolée, 4550 NANDRIN

 

 

 

zondag/dimanche 27/09/09
Les Bourlingueurs de Sud Habay (FFBMP)
Salle du Soleil Levant, 6720 Houdemont-Habay

 

 

 

zondag/dimanche 11/10/09
Neteland Duffel (VWF)
Zaal Gildenhuis, Stationsstraat 1, DUFFEL

 

 

 

zondag/dimanche 01/11/09
N.V.G. Ieper (Aktivia)
De Wielewaal, Rodebergstraat 71, WESTOUTER

 

 

 

zondag/dimanche 13/12/09
Aviat Sint-Truiden (VVRS)
Kazelhof, Kazelstraat 31, SINT-TRUIDEN

 

 

 

zondag/dimanche 20/12/09
Heuvellandstappers (Aktivia)
Ontmoetingscentrum ’t Seultje, Seulestraat, 8950 NIEUWKERKE

 

 

 

zondag/dimanche 27/12/09
WVK Puurs (VWF)
De Kollebloem, Kloosterhof, PUURS

 

 

 

zondag/dimanche 27/12/09
Bourlingeurs de Sud (FFBMP)
Salle du Soleil Levant, 6720 HOUDEMONT-HABAY

 

 

 

22:30 Gepost door beneluxwandelaar in Algemeen | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.